Jan Pávek | Čs. armády 747 | 564 01 Žamberk
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nášivky podle vlastního návrhu? Samozřejmě!

Nášivky podle vlastního návrhu? Samozřejmě!Chcete vlastní originální nášivky? Nevíte jak na to? Je to SNADNÉ!

PROČ MY?

 • Vyrobíme Vám klidně i jeden kus. Nenechte se omezovat množstevními limity.
 • Ceny máme rozumné.
 • Řeknete nám pouze CO chcete vyšít, KOLIK toho chcete vyšít a JAK to má být velké. Zbytek zařídíme my :).
 • Pokud nemáte odborně připravenou předlohu, vyrobí Vám ji náš šikovný grafik (k výrobě potřebujeme grafiku ve vektorech/křivkách, formát .pdf, bez efektů, dobře vyvedené masky a vrstvy).
 • Vyšíváme i na maskáčové podklady jako je český vz.95, slovenský vz.2003 digitál, Multicam, PenCott, Kryptek, A-TACS a mnoho dalších.

Postup výroby nášivek v jednotlivých bodech:

1) Napíšete nám, že chcete nášivky - e-mailem pošlete předlohu, rozměr nášivek a množství.
2) Provedeme odhad ceny a odešleme Vám cenovou nabídku
3) Jakmile nám přijdou na účet kačky, roztočíme kolotoč :)
4) Pokud nemáte předlohu, zadáváme práci grafikovi (cca 14 dní, cena cca 1000-3500Kč dle složitosti). Dobře připravená grafika může vypadat třeba takto:Zhruba takto vypadá dobře provedená grafika
5) Vyšívací mašina je CNC stroj jako každý jiný a pracuje podle příkazů z počítače, prostě jede podle notiček. Musí přesně vědět kde a jak vyšívat, jakou barvou, kde odstřihnout nit, apod. Těmto notičkám se souhrnně říká vyšívací program. Ten musíme sestavit ve speciálním softwaru. Zde již vidíme 3D náhled budoucí výšivky. Notičky, neboli vyšívací program stojí 250-2500Kč dle složitosti. Vizualizaci, neboli 3D náhled Vám pošleme ke schválení.Vypadá to asi takto:

Takto vypadá program
6) Podle Vašeho přání provedeme úpravy, změníme odstíny nití a cokoli dalšího k Vaší spokojenosti. A následně (pokud si to tak přejete) vyrobíme zkušební prototyp, který Vám zašleme poštou. Může vypadat asi takto:

Prototyp


7) Pokud se Vám prototyp líbí, vše je v pořádku a máme od Vás "zelenou", můžeme začít vyrábět. Výroba nášivek trvá dle vytížení kapacit 4-6 týdnů. Zakázku je možné vyřídit expres, dle článku 4.11 našich obchodních podmínek). Samozřejmě pokud potřebujete pět kousků, bude to rychleji, než tisícikusová série :).

8) Posledními kroky je zadní úprava nášivek buď suchým zipem (háčky, ostrá část), nebo laminováním speciální nažehlovací folií (taková nášivka je univerzální pro přišívání i nažehlování. Zadní úprava nášivek nijak neovlivňuje cenu. Nášivky se suchým zipem stojí stejně jako nášivky našívací/nažehlovací.

 

A TAKTO TO VYPADÁ, KDYŽ SPUSTÍ ORCHESTR :)

 

Abyste zhruba věděli, na kolik taková sranda přijde, uvádím orientační výpočet těchto zobrazených nášivek:

Grafické práce

1000Kč

Vyšívací program

500Kč

20 kusů nášivek á120Kč

2400Kč

Celkem

3900Kč

 
 
 
 
(uvedená cena je orientační, zahrnuje výrobu 20ks nášivek podšitých suchým zipem. Cena nášivek se odvíjí od počtu stehů, strojového času, množství a dalších parametrů. Napište nám (viz postup výše) a my Vám vypočítáme cenu TĚCH VAŠICH :).

Poslední informace, která mě napadá: Pokud potřebujete dodržet úplně přesný odstín vyšívacích nití zašleme Vám na zápůjčku tzv. barevnici abyste si vybrali správně. Barev a odstínů nití je spousta a jelikož naše dílna není nafukovací, nemůžeme tu bohužel mít všechny. Pokud si tedy vyberete nějakou, kterou na dílně nemáme, milerádi Vám je objednáme. V takovém případě počítejte se čtrnáctidenním zdržením (nitě objednáváme z Německa).

 

A samozřejmě, pokud Vám není cokoli jasné, stačí se zeptat :).

 

 


Komentáře


 • 4. 2. 2019 20:57
  pavel
  identifikační našívka

  chtěl jsem Vás požádat o vyčíslení 20 KS vyšívaných šedě na černém podkladu s šedým orámováním a na zadní straně na suchý zip Identifikační označení
  CA 30
  CA 31
  CA 32
  CA 33
  CA 34
  CA 35
  CA 36
  CA 37
  CA 38
  CA 39
  CA 40
  OD KAŽDÉHO ČÍSLA 2 KS
  Rozměry: 8 cm x 5 cm