Jan Pávek | Čs. armády 747 | 564 01 Žamberk
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poslední pracovní týden před dovolenou

Poslední pracovní týden před dovolenouPřátelé a kamarádi! Najíždíme poslední pracovní týden před letní dovolenou...

 
...a jsme jako kříženec Emila Zátopka (když nemůžu, tak přidám) a Vlaštovky obecné (žereme i se*eme za letu) :). Během tohoto týdne odešleme poštou zakázky, které přišly do 30.6.2017 a následně vypínáme dílnu a svět a to do středy 2.8.2017. Všichni dodavatelé materiálu mají letní dovolené, a my už taky meleme z posledního (je půlka roku a máme za sebou vyřízený dvojnásobek objednávek jako za celý rok 2016 a to ve dvou lidech). Po dovolené Vás čekají nějaké novinky a překvápka, budeme přibírat posilu do kolektivu, aby vše rychleji odsýpalo a Vy jste nemuseli tak dlouho čekat.
 
DŮLEŽITÉ INFO!
 
1) prosíme, nepište nám komentáře ani zprávy na Facebook, ale své dotazy směřujte do mailu (sales@janpavek.com). Na FB nemáme možnost skoro chodit, do mailu nahlížíme častěji, nicméně v průběhu tohoto týdne, abychom neztratili tempo budeme odpovídat na zprávy jednou za den, nebo dva dny.
 
2) prosíme, netelefonujte (pokud to není vyloženě ohrožení života), pokud potřebujete nějaké informace o zakázkách, pište do mailu viz bod 1. (Na dílně je rámus a slabý signál, kvůli každému hovoru musíme odbíhat od mašin a zase nás to v tuto kritickou dobu tahá od práce).
 
3) pokud jedete na dovolenou, napište nám do mailu kdy odjíždíte/vracíte se, případně náhradní zasílací adresu (sousedi, příbuzní...) abychom Vám neposlali balíček, když budete zrovna pryč.
 
Děkujeme za respektování především bodů 1 a 2 - máme tu zával, potřebujeme být denně 16-18 hodin na dílně a každý telefonát, návštěva, odběhnutí k PC nás tahá od práce a chceme vše vyřídit k Vaší úplné spokojenosti (...a taky chceme mít na dovču čistou hlavu :) ).
 
Díky za trpělivost, pochopení a držte nám palce, ať to všechno zvládneme fyzicky i psychicky.
 
Honza Pávek st.

Komentáře


 • 8. 8. 2017 12:01
  Petr
  EDC Cobra Belt s d-ringem + lékárna

  Objednal jsem si opasek ( EDC Cobra Belt s d-ringem + lékárna ).Objednávka 18.6.17.Výrobce uvádí že všechny objednávky které přišli do 30.6.17 odešle před dovolenou.Dnes je 8.8.17 a zboží nemám,na emaily nikdo nereaguje,mobil hláška - volané číslo neexistuje.


 • 10. 8. 2017 13:15
  Jan Pávek - Moderátor
  Re: EDC Cobra Belt s d-ringem + lékárna

  Dobrý den, omlouvám se, že jsme to nestihli odeslat před dovolenou, museli jsme reklamovat nůžky do lékárniček a dodavatel nám nestihl poslat nové včas. Nyní je vše hotovo a zítra Váš balíček budeme odesílat. Zítra odpoledne Vám pošlu sledovací číslo zásilky. V balíčku samozřejmě najdete drobný dárek jako omluvu za čekání. Přeji pěkný den, Pávek.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.