Jan Pávek | Čs. armády 747 | 564 01 Žamberk
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Problém s kšiltovkami

Problém s kšiltovkamiEDIT 29.9.2017: Problém vyřešen, kšiltovky jsou opět OK, skladem držíme zásobu pouštních, černých a zelených čepic, jiné dle skladových zásob dodavatele ;)

 

Problém s kšiltovkami

Vážení přátelé,

předevčírem jsme naskladnili velké množství kšiltovek, na které vyšíváme naše motivy. Bohužel naše radost byla předčasná a dnes jsme při vyšívání zjistili, že více než 40% kšiltovek jsou naprosté zmetky (pářou se,j sou děravé, rozpadají se v rukách...). Po několikanásobné kontrole jsme (pevně doufám) vychytali všechny vadné kusy a k Vám by se žádné neměly dostat. Kvůli kolísavé kvalitě tedy musíme pozastavit příjem objednávek na kšiltovky s vyšívanými motivy.

Čepice nyní reklamujeme u dodavatele a samozřejmě od něj nadále nebudeme žádné další kusy objednávat - tudíž dokud nenajdeme nového spolehlivého dodavatele, který bude mít stálou kvalitu konečného výrobku, nebudou vyšívané kšiltovky v naší nabídce.

Všechny kteří mají v současné době čepice objednané, ale ještě je nemají doma, prosíme o strpení, pokud se nepodaří sehnat jiné přijatelné kusy na dodělávky Vašich zakázek v průběhu příštího týdne, ozveme se Vám a vyřešíme problém buď vrácením peněz, nebo jinou formou kompenzace.

Díky za pochopení a trpělivost, Honza Pávek st.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů