Jan Pávek | Čs. armády 747 | 564 01 Žamberk
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Válka s časem a prostorem

Válka s časem a prostoremVážení přátelé,

Jak většina z Vás ví, naše dílna je ve válce s časem. V červnu letošního roku jsme měli mít uvolněný 200m2 velký prostor pro rozšíření výroby, nakoupení nových strojů a technologií, přibrrání několika posil do party. To vše proto, abychom mohli zlepšit naše dodací termíny, měli možnost nabídnout výrobu i větších množství výrobků, pokračovat v nedokončených vývojových projektech a především zlepšit komunikaci a další služby k Vám, našim zákazníkům.Bohužel, situace je taková, že prostory stále volné nejsou a podle optimistických odhadů budou až zjara 2018. Řešíme tedy momentálně náhradní prostory, kam dílnu chceme přesunout, protože momentální stav je neudržitelný.

Nevjede se nám sem ani větší zásoba materiálu, ani další stroj, ani brigádníci a zbytečně to odsíráte Vy, tím, že musíte dlouho čekat na výrobky, na které se těšíte a taky tím, že musíte dlouho čekat na naše reakce na zprávy, vzkazy a dotazy, které (bohužel jsme si toho vědomi) zanedbáváme (komunikace je velmi důležitá, zvláště v dnešní době, ale když budu sedět u FB a mailu, bohužel se nášivky samy nevyšijí a výrobky samy neušijí).

Dostalo se to do takového stavu, že musíme odmítat větší zakázky, a tím si s prominutím sereme do vlastního hnízda.

V minulém týdnu odešlo z dílny cca 50ks zásilek, které zde ležely. Zbývá tu posledních 20ks drobných objednávek, povětšinou na vlajky modré linie a vlčí máky. Všichni, kdo je mají objednané si mohou být jisti, že jim nášivky dorazí domů s dostatečným předstihem před dnem veteránů, celou zbývající dvacítku odešleme tento týden a samozřejmě s drobnými dárky, jako kompenzací za způsobené nepohodlí.

Náš časový fond je momentálně ještě více našponovaný, protože onemocněl malý Jenda a Nebeská k němu odbíhá, hlídá ho a dílně se věnuje méně, takže práce je víceméně na mě. Nezlobte se, prosím, že neodpovídám na zprávy, vzkazy, dotazy, telefony, maily. Potřebuji dotáhnout ty poslední čekající a následně své resty napravím i v online světě.

Rád bych v poslední větě zmínil, že mi čím dál častěji píší/volají zákazníci, kteří mají týden objednáno a diví se, proč ještě nemají své zboží na to odpovídám, že každý člověk, který odeslal objednávku přes náš eshop zaškrtnul souhlas s obch. podmínkami a tam je jasně uvedena základní výrobní doba 14 dní až 6 týdnů.

Díky za pochopení a trpělivost.

Honza Pávek st.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.