Jan Pávek | Čs. armády 747 | 564 01 Žamberk
Drobečková navigace

Úvod > FAQ

FAQ

 

  • Je Vámi předváděné zboží skladem?

Většinou ne. Naprostá většina našich výrobků je vyráběna na zakázku přímo pro konkrétního zákazníka. Hlavním důvodem je možnost customizace a zvláštních přání v podobě atypických rozměrů, kapes navíc, kontrastního prošívání, výšivky dle vlastního motivu, apod.

  • Jak je dlouhá doba dodání Vašich výrobků?

U veškeré zakázkové výroby je třeba počítat s delší dobou dodání, než je tomu například u e-shopů. Hlavním důvodem je delší doba dodání materiálu na zakázku (např. z USA, Španělska, nebo Velké Británie).  Doba dodání našich výrobků se pohybuje většinou v rozmezí 4-12 týdnů od přijetí platby na náš bankovní účet.

  • Je možnézaslat zboží na dobírku?

Bohužel ne. Tuto službu nepodporujeme. Jelikož musíme na Vaši zakázku objednat materiál a věnovat mu čas spojený s přípravou, je možná pouze platba předem na bankovní účet 670100-2209800470/6210 (mBank).

  • Spěchám (odlet na misi, odjezd na dovolenou, narozeninový dárek…) a potřebuji zakázku vykrýt co nejdříve. Vyhovíte mi?

Ano. V našich obchodních podmínkách je zakotvena i možnost přednostního vyřízení (přeskočení pořadí zákazníků). Tato služba je však placená a to v rozmezí 15-30% z ceny zakázky (bez dopravy).

  • Proč mi neodpovídáte ihned na zprávy na sociálních sítích, nebo na e-mailu?

Jelikož máme mnoho práce na dílně a přejeme si, aby naši zákazníci byli odbaveni v co možná nejkratším časovém horizontu k jejich spokojenosti, nemůžeme si dovolit místo šití sedět u počítače a ihned reagovat na zprávy. Zprávy na sociálních sítích jsou nepřehledné, pište nám, prosím do e-mailu. Pokud potřebujete rychlou informaci, volejte, prosím na telefon, ten máme na dílně u sebe pořád.

  • Poskytujete svým zákazníkům nějaké slevy?

Ano. Pokud jste příslušníkem AČR, PČR, MěP, IZS a dalších ozbrojených složek ČR, jste členem sdružení LEX, nebo členem internetové komunity NYX, nezapomeňte si při kalkulaci zakázky říct o slevu ve výši 10%. Dále občas při nákupech zákazníky odměníme slevovým poukazem v hodnotě od 100Kč do 500Kč. Možné jsou i množstevní slevy, ty však posuzujeme vždy individuálně.

  • Jsem policista a zároveň člen LEXu a dostal jsem slevu při minulém nákupu. Lze poskytnuté slevy sčítat?

Bohužel ne. Je však na Vás, jakou ze slev se rozhodnete uplatnit. Výjimku tvoří slevové poukazy, jejichž hodnotu uplatnit lze.

  • Mám nápad na originální výrobek, u kterého nechci, aby ho měl každý. Vyhovíte mi?

Samozřejmě! V případě originálního nápadu, u kterého si nepřejete další šíření, nebo šíření pouze s Vaším souhlasem lze domluvit i naprostou exkluzivitu. Tuto službu většinou nabízíme společnostem, které si u nás nechávají vzorkovat výrobky, případně vyrábět prototypy. V praxi to probíhá tak, že spolu sepíšeme smlouvu, kde bude uveden rozsah krytí a například že veškerá dokumentace, střihy, zkušební modely apod. přejdou po ukončení naší práce do Vašeho vlastnictví. Součástí tohoto režimu může být vývoj v utajeném režimu (kvůli průmyslové špionáži), tzn. neexistuje fotodokumentace, o výrobě se s nikým nemluví, výroba proběhne pod fiktivním názvem, dokumentaci si buď převezmete, nebo se skartuje apod. Vše přesně tak, jak si nastavíte. Ceny této služby řešíme individuálně u každého případu.